Praktyczne, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody nietypowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o dużej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podnieść uciechę współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w aktualnych okresach auta elektryczne czy też AppRadio. To samochody, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie samochody są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego pola, ponieważ po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także oryginalne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym i prawa jazdy. Takie machiny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o fruwających autach, w jakich głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób i patentować takie auta? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla miłośników aut oraz przeciętnych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach starożytnych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różnorodne pierwotne samochody.

systemy multimedialne

Radioodtwarzacz

pioneerDwuwarstwowe stożki IMX aramidowo-bazaltowe

głośniki komponentów e pioneer